Pobočky In Cateringu: restaurace Klášterní šenk, italská restaurace Fabiano, ekologický hotel Adalbert, kavárny Café Muzeum a Café Empiria

In Catering není jen catering.
I tady však děláme řemeslo srdcem.

Klášterní šenk

Klášterní šenk

V krbu praská dříví, za výčepem se na vás culí šenkýř, jiný právě nese zlatavou pečeni, která voní celým lokálem. V útulném prostředí rádi posedíte, i kdybyste kdovíjak spěchali. Však on se svět tam venku nezblázní!

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert

První český ekohotel má ráz rodinného podniku. Přímo v srdci kláštera zde naleznou zázemí nejen novomanželé, kteří právě uzavřeli sňatek, ale třeba i účastníci náročné konference. V hotelu lze uspořádat menší akce, ty větší se prostě přesunou naproti do kláštera. Zavolejte!

Ristorante Fabiano

Ristorante Fabiano

Vůně tradičně pečené pizzy je neklamnou známkou toho, že tady si zaručeně pochutnáte. Je vás víc? Je tu pro vás salonek. Kromě skvělé italské kuchyně se tu při pravidelných tématických víkendech setkávají chutě z celého světa. Zastavte se!

Café Empiria

Café Empiria

Kavárna a jídelna je součástí moderního Konferenčního centra City na "pražském Manhattanu" - v bezprostřední blízkosti obchodního centra Arkády Pankrác. Rezervujte si akci až pro 500 osob nebo třeba stůl pro dva. Umíme!

Poptávkový formulář
© 2017 In Catering | code&design VosK